Компанія Google додала українську мову у функцію миттєвого перекладу за допомогою камери Перекладача Google

0
8
Компанія Google додала українську мову у функцію миттєвого перекладу за допомогою камери Перекладача Google

Компанія Google додала українську мову у функцію миттєвого перекладу за допомогою камери Перекладача Google, повідомляється в прес-релізі української дочірньої компанії Google.

«Сьогодні Google запускає оновлення миттєвого перекладу за допомогою камери Перекладача Google. Раніше була можливість перекладати лише між англійською й іншими мовами, але тепер ви зможете перекласти будь-якою з більш ніж 100 мов, підтримуваних Перекладачем Google. Це означає, що тепер можна перекласти з іспанської на українську або з японської на китайську і т. п.», – йдеться в повідомленні.

Крім того, миттєвий переклад з камери додає підтримки перекладу ще для 60 мов, зокрема й таких як арабська, гінді, малайська, тайська і в`єтнамська.

У прес-релізі наголошується, що вперше у функцію миттєвого перекладу за допомогою камери вбудовано технологію нейронного машинного перекладу (NMT).

«Це дає змогу отримати більш точні і природні переклади, зменшуючи помилки на 55-85% в деяких мовних парах. Більшість мов можна завантажити на пристрій, так що можна використовувати цю функцію без підключення до інтернету. Однак, коли пристрій підключено до інтернету, ця функція використовує це з`єднання для отримання якісніших перекладів», – сказано в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, у листопаді 2017 року Google спільно з «ПриватБанком» і Mastercard запустили в Україні сервіс безконтактної оплати за допомогою смартфона Android Pay. Тоді Україна стала п`ятнадцятою країною, яка приєдналася до цього сервісу.

Джерело: УНІАН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.