Опитування: оберіть найкрасивішу тенісистку Вімблдону

11
фото : ukr.segodnya.ua

Як повідомляє Сьогодні :

До вісімки кращих тенісисток увійшла представниця України Еліна Світоліна

Вперше в історії представник України пробився до чвертьфіналу тенісного турніру Вімблдон. Історичного досягнення домоглася наша найкраща тенісистка Еліна Світоліна. Разом з нею до цієї стадії дійшли Елісон Ризик (США), Серена Вільямс (США), Барбора Стрицова (Чехія), Йоханна Конта (Великобританія), Кароліна Мухова (Чехія), Сімона Халеп (Румунія) і Чжан Шуай (Китай).

Раніше нікому з українців не вдавалося досягти чвертьфіналу Вімблдону в одиночному розряді. Додамо, що для Еліни це п’ятий чвертьфінал на турнірах “Великого Шолома” (2015-го, 2017 – Ролан Гаррос, 2018, 2019 – Australian Open, 2019 – Вімблдон).

Чвертьфінальні матчі стартують вже 9 липня, а переможниця турніру визначиться у фінальному матчі, який відбудеться на головному корті Вімблдону 13 липня. Поки тенісистки визначатимуть найсильнішу на корті, пропонуємо вам обрати, хто ж з них найкрасивіша. Голосувати можна відразу за кілька варіантів.

Також ми повідомляли, що в четвер на Вімблдоні-2019 вибухнула, мабуть, головна поки що сенсація турніру. Американка лакі-лузер Лорен Девіс, яка раніше в двох сетах здолала українку Катерину Козлову, у другому колі змагань впоралася з діючою переможницею Вімблдону німкенею Ангелік Кербер. Поєдинок тривав 1 годину 57 хвилин і завершився перемогою 25-річної американки з рахунком 2:6, 6:2, 6:1. Ця перемога виглядає ще більш сенсаційною, якщо врахувати, що Лорен Девіс грала з травмою – по ходу матчу їй надавали медичну допомогу. А коли американку обмотали бинтами, вона стала схожою на “мумію”.