Відкриття метро ”Львівська брама” в Києві затягується через відсутність узгодженого з інвестором проекту – КМДА

Відкриття станції метрополітену ”Львівська брама” в Києві затягується через відсутність єдиного проекту, узгодженого з інвестором забудови Львівської площі.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Дмитро Рахматулін під час ”прямої лінії” в контакт-центрі столиці.

На запитання, коли відкриють станцію ”Львівська брама”, він відповів: ”Дуже складне питання. Проблема пов’язана з земельним питанням. Вихід метрополітену планувався у точку, де повинен бути побудований інвесторами бізнес-центр чи ТРЦ. На жаль, землю передано в оренду, але до цього часу погодження, що це єдиний проект і що там повинна знаходитись точка виходу з метро – не узгоджено. Ми займаємося цим, але не можу назвати терміни, коли це питання буде вирішено”.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці серпня 2016 року директор комунального підприємства ”Київський метрополітен” Віктор Брагінський повідомив про ведення переговорів з інвестором щодо будівництва виходу зі станції ”Львівська брама”, яке оцінюється в 4,5 млн грн.

Недобудована станція ”Львівська брама” розташована під Львівською площею – місцем, яке в столиці є одним із найбільш завантажених транспортом.

Станція залишається законсервованою з 1996 року. Її будівництво почалося ще 1991 року, однак через відсутність фінансування та комплексного вирішення реконструкції Львівської площі будівельні роботи були припинені. Плани відкрити станцію неодноразово переносилися, і до сьогодні проект залишається нереалізованим.

Джерело: УНІАН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.